W naszej firmie wychodzimy z założenia, że tylko poprzez profesjonalne podejście do każdej realizacji oraz sumienne i staranne wykonywanie naszej pracy jesteśmy w stanie budować wizerunek solidnego przedsiębiorcy. Dzięki stosowaniu się do powyższych zasad istniejemy na rynku od 1991 roku. Zaufało nam wiele firm, instytucji oraz osób prywatnych.

O NASZEJ FIRMIE

O stali, spawaniu, obróbce i konstrukcjach wiemy wszystko. Wiedzę oraz doświadczenie zdobywamy od 1991 roku. Przez ten czas wielokrotnie podejmowaliśmy wyzwania, które każdorazowo kończyły się zadowoleniem naszych klientów. To ono jest głównym wyznacznikiem naszej pracy. Właśnie dlatego z powodzeniem świadczymy nasze usługi od ponad 30 lat. Wiemy, że ciągły rozwój oraz podążanie za nowoczesnymi technologiami i trendami są nieodłącznym elementem wpływającym na efektywność każdego przedsiębiorstwa. W związku z tym regularnie podnosimy nasze kwalifikacje oraz śledzimy trendy obowiązujące na rynku. Wszystko po to aby nasze usługi realizować na najwyższym poziomie.
Obecnie do głównych gałęzi naszej działalności zaliczyć możemy:

KWALIFIKACJE

POSIADANE CERTYFIKATY

ZESPÓŁ

ZATRUDNIAMY DOŚWIADCZONĄ KADRĘ INŻYNIERYJNO-TECHNICZNĄ ORAZ WYSPECJALIZOWANĄ ZAŁOGĘ, CO DAJE GWARANCJE, ŻE ZLECONE PRACE SĄ WYKONYWANE TERMINOWO, A JAKOŚĆ USŁUG JEST BARDZO WYSOKA. NASI ZLECENIODAWCY POLECAJĄCĄ NAS JAKO SOLIDNEGO I WIARYGODNEGO PARTNERA. W ZWIĄZKU Z POWYŻSZYM ZACHĘCAMY DO KONTAKTU ORAZ DO WSPÓŁPRACY Z NASZĄ FIRMĄ.

DOFINANSOWANIE

Dotacje na kapitał obrotowy dla
Przedsiębiorstwa Górniczo-Budowlanego i Produkcyjno-Handlowego "POCH" Sp. z o.o.

Cel projektu: wsparcie przedsiębiorcy w zakresie zapewnienia płynności finansowej oraz wsparcie bieżącej działalności w związku z trudnościami finansowymi powstałymi w skutek epidemii COVID-19
na podstawie programu SA.57015 (2020/N)

Planowane efekty: utrzymanie prowadzenia działalności przedsiębiorcy w okresie udzielonego dofinansowania

Wartość projektu: 234880,95 PLN w 100% sfinansowana ze środków Funduszy Europejskich